KLASCO: dedame visas pastangas stabilios veiklos užtikrinimui ir darbo vietų išsaugojimui

Bendrovė išreiškia didelį susirūpinimą dėl mažėjančių krovinių srautų Klaipėdos jūrų uoste ir mato, kad neigiamos tendencijos greituoju laiku nepasikeis, o situacija gali tapti ir ženkliai sudėtingesnė. Bendrovė deda visas įmanomas pastangas stabilios veiklos užtikrinimui ir siekia išsaugoti darbo vietas.

„Nepaisant susiklosčiusios įtemptos ekonominės situacijos, siekiame išsaugoti darbo vietas. Ir ne tik – daugiau nei 90 proc. įmonės darbuotojų nuo šių metų pradžios padidinome tarifinius atlyginimus“, – sako AB KLASCO generalinis direktorius Vytautas Štumbergas.

Pasak jo, praėję metai buvo kupini iššūkių bendrovei, kurie, deja, atėjus 2022 metams geresnių prognozių nežada.

„Dėl geopolitinių priežasčių sumažėję krovinių srautai, padidinti geležinkelių transporto tarifai ir išaugę žemės nuomos mokesčiai daro didelį poveikį mūsų bendrovei. Prognozuojame, kad krovinių, atitinkamai ir bendrovės atliekamų krovos darbų kiekis šiemet ir toliau gali mažėti, nepaisant visų mūsų pastangų“, – teigia KLASCO vadovas.

KLASCO siekia išlaikyti darbuotojus bei pritraukti geriausius specialistus, todėl darbuotojams užtikrinamos papildomos socialinės naudos: papildomas sveikatos draudimas, išmokos artimųjų netekties atveju, kitos išmokos nustatytos kolektyvinėje sutartyje, taip pat remiama darbuotojų sportinė veikla. „Dar kartą pažymime, kad vertiname kiekvieną darbuotoją ir tikimės, kad bendras susitelkimas ir kryptinga mūsų visų veikla padės bendrovei pergyventi šį sudėtingą laikotarpį“, – sako KLASCO vadovas.