Klaipėdos uosto

lyderė

Krovos paslaugos

KLASCO yra viena iš didžiausių uosto krovos paslaugas teikiančių bendrovių Baltijos šalyse, tęsianti dešimtmečius trunkančias Klaipėdos prekybos uosto tradicijas. Kompanijos technologinės galimybės per metus leidžia perkrauti daugiau nei 18 milijonų tonų įvairių krovinių. Tai universaliausia uosto krovos kompanija Klaipėdos uoste.

KLASCO specializuojasi krauti: skystas ir birias trąšas, grūdus ir kitus birius žemės ūkio produktus, Ro-Ro krovinius, metalurgijos žaliavą ir kita.

KLASCO veikia penki specializuoti terminalai. Tarp jų vienas didžiausių Baltijos jūros regione Ro-Ro terminalas, didžiausias Klaipėdoje grūdų eksporto terminalas. Per KLASCO skystų ir birių trąšų terminalus savo produkciją eksportuoja pagrindiniai regiono gamintojai - Lietuvos „Achema“ ir Baltarusijos „Belaruskalij“. Bendrovės terminalai išsidėstę didesnėje nei 100 hektarų teritorijoje. Vien dengtuose sandėliuose kompanija krovai į laivus gali sukaupti apie 300 tūkstančius tonų įvairių krovinių, KLASCO atvirų krovinio sukaupimo aikštelių plotas yra didžiausias Klaipėdos uoste. Pagrindinė dalis teritorijos yra šalia giliavandenių krantinių, prie kurių leistina laivų grimzlė yra 13,8 metrų. Ateityje leistiną laivų grimzlę numatyta dar didinti, siekiant aptarnauti Baltmax tipo laivus.

Įdiegtos technologijos leidžia vidutiniškai per parą apdoroti per 500 geležinkelio vagonų, laivus krauti virš 20 tūkstančių tonų per parą greičiu. Vienu metu apdoroti dešimtis rūšių krovinių, suderinant skirtingų krovinių siuntėjų ir gavėjų poreikius, kartu su partneriais prisiimant atsakomybę visoje logistikos grandinėje.

Kompanija šiuo metu vykdo plačią investicinę programą, kuri yra nukreipta į dešimties metų ir tolimesnę perspektyvą, siekiant užtikrinti augančius klientų poreikius.


			
Copyright © 2013 KLASCO. Visos teisės saugomos.
Administratorius Vidas Kuklierius, vidas@klasco.lt
Puslapis atnaujintas: 2021-10-21