Klaipėdos uosto

lyderė

Naujienos

2021 m. Spalio 06 d.
Parduodamas turtas

AB “Klaipėdos jūrų krovinių kompanija” (KLASCO) parduoda turtą (detalus aprašymas).

2021 m. birželio 29 d.
Po karantino atsigaunantiems moksleiviams ─ KLASCO parama

Moksleiviai – viena labiausiai karantino paveiktų gyventojų grupių. Ribojimai itin smarkiai sumažino jiems taip reikalingo gyvo bendravimo ir judėjimo galimybes. Atsigauti po karantino jiems padeda ne tik šeimos, mokyklos, bet ir verslai. „Sveika mokykla“ pripažinta Klaipėdos Vitės progimnazija ir jai ne pirmus metus padedanti Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO, daliai jos moksleivių dovanoja savaitės trukmės vasaros stovyklą.

2021 m. balandžio 30 d.
KLASCO pertvarko veiklą ir mažina poveikį aplinkai

Nuo gegužės 1 d. įsigalioja naujos Aplinkosaugos įstatymų nuostatos, pagal kurias pramonės ir uosto krovos bendrovėms bus taikomi griežtesni reikalavimai.  
„Nuo pernai įgyvendiname naują aplinkosauginių priemonių planą, suderintą su Aplinkos apsaugos agentūra. Tiek KVJUD, tiek valstybinių stočių oro kokybės monitoringo duomenys, tiek Savivaldybės patvirtinta ataskaita aiškiai liudija, kad dėl oro kokybė gerėja. Siekiame, kad mūsų vykdoma veikla darytų kiek įmanoma mažiausią įtaką gyvenamai aplinkai, kuri dėl istorinių aplinkybių kelia nepatogumų verslo plėtrai ir miestiečiams. Taip pat ieškome galimybių perkelti dalį birių krovinių į kitą uosto dalį, toliau nuo gyvenamųjų namų, kai tik bus parengta atitinkama infrastruktūra ir gauti suderinimai“, ─ situaciją komentuoja KLASCO infrastruktūros direktorius V. Endzinas.

2020 m. Lapkričio 30 d.
Informacija gyventojams

Informuojame Klaipėdos miesto gyventojus, kad gruodžio 3 d. nuo 13:00 iki 15:00 val. AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO) savo teritorijoje ir Klaipėdos miesto centrinėje dalyje vykdys naujai pastatytų gyventojų perspėjimo ir informavimo sirenų patikrinimą.
Kviečiame gyventojus ramiai priimti šiuos bandymus, jokio pavojaus nėra. Bandymų metu viena sirena bus įjungiama ne ilgiau kaip 10 sekundžių. Iš viso planuojama išbandyti 4 sirenas.

2020 m. Rugsėjo 29 d.
KLASCO Vitės kvartale pasodins medžių ir krūmynų

Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos KLASCO iniciatyva Klaipėdos miesto Vitės kvartale sužaliuos nauji medžiai ir krūmynai. Rugsėjo 28 d. bendrovė bendruomenės atstovams pristatė šiuo metu miesto savivaldybėje derinamą projektą, kuriame numatyta, kad medžiai bus sodinami dvejais etapais, trijose skirtingose vietose.

1 2
Copyright © 2013 KLASCO. Visos teisės saugomos.
Administratorius Vidas Kuklierius, vidas@klasco.lt
Puslapis atnaujintas: 2021-10-21