KLASCO, generaliniai kroviniai, birios trąšos, skystos trąšos, grūdai, birūs žemės ūkio produktai, kalio chloridas, Klaipėda, Uostas, Terminalai ir paslaugos, stividoringas, koncernas Ahcemos grupė, krantinė, kranas, kranai, pakrova, panamax

 • www.klasco.lt www.klasco.lt
 • www.klasco.lt
 • AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) yra aukšto technologinio lygio uosto įmonė.

  Pagrindinė ir didžiausia Klaipėdos uosto krovos kompanija valdo vienintelę uosto jūrų perkėlą, giliausias sausakrūvio uosto krantines, turi plačiausias krovos galimybes uoste. Atliekami stividoriniai darbai: skystų, birių, generalinių krovinių krova; ro-ro terminalo paslaugos. Krovinių sandėliavimas, ekspedicinės ir logistikos paslaugos.
  AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) išsivystė iš Klaipėdos prekybos uosto.

  Lietuvos pramonininkų konfederacija už spartų gamybinį ir technologinį augimą 2000 ir 2005 metais KLASCO suteikė sėkmingai dirbančios įmonės statusą. 2007 metais Lietuvos logistikos įmonių asociacija apdovanojo KLASCO pirmą kartą įsteigtu prizu už pasiekimus logistikos srityje. Keletas įmonės specialistų yra įvertinti jūrų transporto darbuotojo garbės ženklu.

  Atsinaujinimo ir verslo dinamikos požiūriu didžiausia Klaipėdos uosto krovos kompanija yra pripažinta verslo lyderė. KLASCO užima daugiau kaip trečdalį uosto paslaugų rinkos. Gamybos efektyvumas, socialinė atsakomybė ir lankstus verslas daro reikšmingą įtaką Klaipėdos uosto ekonomikai ir rezultatams.


  Plačiau apie bendrovę >